Teikiame aerografijos paslaugas

Dirbame su įvairiais daiktais: automobilių kapotais, sparnais ir kt. detalėmis arba pilnai visu kebulu. Taip pat galime išpiešti kitas automobilio detales, tokias kaip variklio dangtis ar kt. Piešiame ant motociklu bakų, sparnų ir kt. dalių, motociklo šalmų. Pagražiname interjerą piešiant ant kambarių sienų ar kitų interjero detalių, įvairaus pobūdžio piešinius. Dirbame su smulkiais buitiniais prietaisais, kompiuterine technika, telefono dangteliais. Galime pagražinti viską, kas yra iš metalo, plastmasės ir pan.

Piešiame įvairias tematikas pagal Jūsų pageidavimus. Nedidelių daiktų vienspalvis dažymas, grafinių elementų ir logotipų piešimas, tekstūrų imitavimas, dažymas su įvairiais efektais bei meninis piešimas.

Kiekvienas užsakymas yra atskiras projektas ir su juo dirbame individualiai. Prieš pradedant darbus, su klientu aptariamos galimybės, terminai ir kt. detalės, pagal pageidavimus yra sukūriamas vizualas (maketas), kaip atrodys būsimas daiktas, taip pat patvirtinama galutinė kaina. Darbų eigoje, jeigu leidžia aplinkybės, maketą galima koreguoti, bet tai gali paveikti kainą.

Kaip vyksta darbai:

Kainos ir terminai

Nurodytos kainos nėra galutinės. Kaina priklauso nuo: darbų apimties, paruošiamo vizualaus maketo, paviršiaus tipo, paruošiamų dažymui darbų sudėtingumo, piešinio sudėtingumo bei įmantrumo, pageidaujamų dažų efektų, užbaigiamų darbų.

Dėl konkrečiai Jūsų užsakymo kreipkitės nurodytais kontaktais.

Darbų terminai priklauso nuo mūsų užimtumo bei darbo sudėtingumo. Paprastai nuo 1 sav. iki 2 mėn.

Šalmas
~ 100-300 eur.
Automoblio / motociklo detalė 
~ 150-500 eur.
Telefono dangtelis / Smulki detalĖ –
~15 eur.
Piešinys ant kambario sienos
~300-1000 eur.

MENINIS PIEŠIMAS

DAŽYMAS SU EFEKTAIS

TEKSTŪROS PIEŠIMAS

GRAFINIAI ELEMENTAI

VIENSPALVIS DAŽYMAS

LOGOTIPAI

Užsakykite jau dabar:

Užpildę žemiau esančią formą arba tel.  +370 636 75269